Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).

Milí zákazníci,  nová kolekce dámských, pánských a dětských pyžam od oblíbené značky cornette je pro vás připravena.

 

Menu
Košík
0
kategorie

Vrstvení materiálů

Základem funkčního oblékání je vrstení materilálů. Kvalitní funkčí oblečení Litex Vám zaručí tepelný  komfort, odvod tělesného potu a ochranu před vnější vlhkostí. Rozdělujeme tři základní vrstvy: Komfortní, izolační a ochranná. Při zakoupení kvalitních funkčních oděvů  vždy dodržujte základy čištění uvedené na štítku od výrobce.

1. vrstva KOMFORTNÍ

Používá se jako první vrstva oblečení. Moderní účinný výrobek zajištuje komfort v běžných i náročných situacích. Nízká navlhavost, velmi dobrý transport vlhkosti a příjemný pocit při nošení. Do této skupiny patří veškeré termo prádlo.

2. vrstva IZOLAČNÍ

Používá se jako druhá vrstva oblečení.  Díky speciální vazbě a použitých vláken ve struktůře textílie plní izolační funkci. Nejznámější a nejčastěji používaný materiál je flecce. Vynikající vlastnost je vysoká hřejivost je lehký, rychleschnoucí, měkký, vzdušný a prodyšný.

3. vrstva OCHRANNÁ

Používá se jako třetí vrstva oblečení. Důležitá vlastnost  svrchních oděvů je nepromokavost ale prodyšnost. Oděv Vás chrání před nepříznivými vlivy počasí jako je vítr, déšt ale i zima. Velice oblíbený nový materiál je Soft Shell je vzdušný, lehký, voděodolný a velice hřejivý.