!!!! VYUŽIJTE VELKÝ VÝPRODEJ SKLADOVÝCH ZÁSOB, POSLEDNÍ DOSTUPNÉ VELIKOSTI !!!!

Péče o spodní prádlo a plavky

Koupili jste si luxusní spodní prádlo či drahé plavky? Poradíme Vám jak se o ně postarat, aby bylo stále krásné a zachovalo si svoji funkčnost.

RUČNÍ PRANÍ

je nejšetrnější způsob praní při odstanění nečistot ze spodního prádla. Prádlo vložte do vodní lázně 30°C - 40°C s jemným pracím či tekutým prášek. Nepoužívejte aviváž, která výrazně poškozuje elastanová vlákna a způsobuje změny jejich pružnosti a barevnosti - světlé barvy po čase šednou a syté naopak ztrácejí své svěží tóny. Po vyprání neždímejte jen jemně vymačkejte přebytečnou vodu a dejte volně uschnot.

PRANÍ V PRAČCE

je nejsnažší způsob praní. Dámské spodní prádlo lze také prát v automatické pračce při šetrném programu na 30°C s tekutým pracím prostředkem bez aviváže, ale pozor vždy používejte speciální VAK (sáček) v barvě bílé či černé nebo KOŠÍČEK. Při praní zabráníte možnému oděru, deformaci nebo vysunutí kostice. Před pověsením vytvarujte košíčky do původního tvaru. Nesušte prádlo na přímém slunci, bílé spodní prádlo by mohlo zežloutnout a barevné ztratí svou zář.

PÉČE O PLAVKY

po každém koupání v moři či v bazénu je dobré plavky vymáchat ve vodní lázni 30°C s jemným pracím práškem nebo v tělovém mýdle , samozřejmě bez aviváže. Jednou za čas je také dobré vyprat plavky v pračce na šetrný program, aby se odstranily používané opalovací mléka či oleje.Vyztužené košíčky neždímejte jen necháme volně okapat.

Při dodržování těchto základních zásad Vám bude luxusní spodní prádlo i kvalitní plavky dlouho sloužit.

                                                                            

Kliknutím na Povolit vše budou uloženy cookies funkční, analytické a také marketingové. Umožníme Vám tak pohodlné používání webu, měřit funkčnost našeho webu a zobrazit Vám tu správnou reklamu. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na Další možnosti. Podrobnější informace  a možnosti nastavení zjistíte v našem prohlášení o ochraně osobních údajů

Povolit vše
Další možnosti