!!!! VYUŽIJTE VELKÝ VÝPRODEJ SKLADOVÝCH ZÁSOB, POSLEDNÍ DOSTUPNÉ VELIKOSTI !!!!

Jak vybrat plavky

Každá postava je jiná a potřebuje jiný střih plavek, proto věnujte dostatek času pro správný typ a velikost.
Letošní nabídka je natolik pestrá, že si vybere každý. Nabízíme velkou škálu střihů a barevných kombinací i pro 
plnoštíhlé. Nezapomeňte také nahlédnout do tabulek velikostí.

 

MALÁ PRSA

Nevhodné jsou plavky bez výstuže, ideální jsou podprsenky typu push-up nebo s vyztuženými košíčky.Vaše poprsí se opticky zvětší a pomohou i podprsenky s velkými vzory, anebo s příčnými pruhy.
 

VELKÁ PRSA

Nevhodné plavky jsou push-up a podprsenka se slabími ramínky. Vhodné jsou podprsenky bez vycpání s kosticemi a širokými nastavitelnými ramínky mohou být jednobarené ale i se vrorem.
 

VĚTŠÍ POZADÍ

Snažte se upoutat pozornost na dekolt.Dolní díl by měl být tmavší velice dobře vypadají plavky s nohavičkou nebo lze doplnit o sukýnku, která schová i stehna. Klasika jsou široké kalhotky.
 

ŠIROKÉ BOKY

Opět se snažte upoutat pozornost na dekolt. Velice slušivé jsou plavkové kahotky z tmavších barev bez velkých vzorů,
pokud zvolíte jednodílné plavky tak málo vykrojené.Lze použít sukýnku nebo šátek.
 

ŽÁDNÝ PAS

Pro ženy, které mají chlapeckou postavu s nevýrazným pasem, se budou krásně vyjímat kalhotky nižší s výraznou barvou nebo vzorem. Podprsenka výrazná, může být i se zavázáním za krk s lesklými detaily.
 

VĚTŠÍ BŘÍŠKO

Velký problém mnoha žen i štíhlých je vystouplé bříško.Vyzkoušejte kalhotky vyšší, ideální jsou i  jednodílné plavky se zpevněným předním dílem. Velice oblíbené jsou topy či tankiny různých barev a vzorů.

                                                                                                   

Kliknutím na Povolit vše budou uloženy cookies funkční, analytické a také marketingové. Umožníme Vám tak pohodlné používání webu, měřit funkčnost našeho webu a zobrazit Vám tu správnou reklamu. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na Další možnosti. Podrobnější informace  a možnosti nastavení zjistíte v našem prohlášení o ochraně osobních údajů

Povolit vše
Další možnosti